OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
  2. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. Dziękujemy za ofiary wpłacane na remont wieży i elewacji frontowej. Darczyńców wpisujemy do Złotej Księgi Ofiarodawców, która stanowi pamiątkę dla przyszłych pokoleń.  W każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św. w intencji tych, którzy modlitwą i ofiarą wspierają naszą parafię. Bóg zapłać! 
  3. W tym tygodniu we środę 9 sierpnia przeżywamy święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, Patronki Europy, w czwartek 10 czerwca święto św. Wawrzyńca, Diakona i Męczennika a w piątek wspominamy św. Klarę z Asyżu.
  4. W czasie wakacji biuro parafialne czynne będzie w czwartek w godz. 16.30 – 17.30. Pilne sprawy prosimy zgłaszać w zakrystii po Mszach św. 
  5. Okazja do spowiedzi w czasie wakacji w dni powszednie rano 7.30 – 7. 50 oraz 17.30 – 17.50. 
  6. Przez okres trwania wakacji Msza św. w niedzielę o godz. 15.00 będzie Mszą św. recytowaną i bez kazania. 
  7. W dniach 9 – 10 września zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętokrzyskiej. Szczegóły na plakacie w gablocie i na stronie internetowej parafii. Osoby, które zapisały się już na wyjazd prosimy, aby uregulowały wpłaty. 
  8. W przyszłą niedzielę przypada 13 dzień miesiąca. Oddajemy cześć Matce Bożej Fatimskiej. W tym dniu o godz. 17.30 odmówimy różaniec fatimski a po Mszy św. o godz. 18. 00 wyjdziemy z procesją do ogrodu. 
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Katolickiego Niedziela. Do nabycia są płyty parafialne w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki i p. Leszka Milińskiego. Stanowią  one cegiełkę na potrzeby parafii. Można je nabyć u Pana kościelnego pod chórem, w zakrystii oraz u p. Hanny na chórze.