1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. W dniach 5 – 6 września organizowana jest pielgrzymka do Kodnia. Wyjazd z parkingu przed Kościołem w sobotę 5 września o godz. 4.30. Prosimy o punktualność.
  3. W sobotę 5 września na godz. 10.00 zapraszamy ministrantów i lektorów wraz z rodzicami do Centrum Edukacji Młodzieży w Górsku. Będzie to spotkanie inaugurujące kolejny rok formacyjny Liturgicznej Służby Ołtarza. Ksiądz Biskupa Andrzej Suski doceniając pracę z ministrantami powierzył ks. Dawidowi, funkcję Diecezjalnego Duszpasterza Służby Liturgicznej. Ksiądz Dawid będzie odpowiedzialny za formację ministrantów i lektorów w naszej diecezji. Oczywiście dalej pozostaje wikariuszem naszej parafii.
  4. We środę po wieczornej Mszy św. w salce parafialnej odbędzie się spotkanie Zelatorów Wspólnoty Żywego Różańca i ich zastępców. Serdecznie zapraszamy.
  5. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi w godz. 16.00 – 18.00. W sobotę o godz. 7.15 odprawimy różaniec fatimski.
  6. W sobotę 5 września na placu przy ul. Droga Starotoruńska – przy budującej się Świątyni odbędzie się 7 Dziękczynienie w Rodzinie. Początek o godz. 12.00. Oprócz występów artystycznych będą bezpłatne badania mammograficzne,  porady kardiologiczne i diabetologiczne. Szczegółowy plan zamieszczony jest na plakacie w gablocie.
  7. W przyszła niedzielę Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, przeprowadzi zbiórkę do puszek, przeznaczoną na obiady dla dzieci z naszej parafii, które uczęszczają do Zespołu Szkół nr 24.
  8. W związku z tym, że p. Mateusz udaje się na urlop kolejna próba scholki odbędzie się w sobotę 19 września o godz. 10.00.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.
  10. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: śp. Alicja Kutyła – Ciucias, l. 61, zam. przy ul. Kordeckiego;  śp. Andrzej Anusiak, l. 76, zam. przy ul. Dziewulskiego; śp. Mirosław Łęcki, l.56 zam. przy ul. Witosa. Dobry Jezu, a nasz Panie….