OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. W naszej parafii witamy s. Bernadetę z Ułan Ude na Syberi. Po Mszy św. można złożyć ofiarę na utrzymanie misji.
  3. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi od 17.00 do 18.00. W I sobotę o godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski. O godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji wspólnoty Żywego Różańca a po Mszy św. spotkanie formacyjne. W I sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  4. W przyszłą sobotę na godz. 10.00 do salki parafialnej zapraszamy na próbę scholki parafialnej. Dzieci, które chcą śpiewać na Chwałę Bożą zachęcamy do wstępowania do scholki. Natomiast w czwartek na godz. 18.45 zapraszamy na próbę Zespołu Młodzieżowego. 
  5. W sobotę 14 września na godz. 10.00 zapraszamy ministrantów i lektorów na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w salce ministranckiej. Zachęcamy też chłopców do wstępowania w szeregi ministrantów. Można zgłaszać się do ks. Pawła w zakrystii przed każdą niedzielną Mszą św. 
  6. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza, przeznaczona na realizowanie parafialnych inwestycji. Dziękujemy za ofiary składane na kolektę, wpłacane w kopertach imiennych i na konto parafialne. Ze względu na liczne pożary kościołów parafie zobowiązane zostały do zamontowania hydrantów oraz oświetlenia awaryjnego. Te prace musimy wykonać do                              31 grudnia 2021 roku. Są to kosztowne inwestycje. Nadmienię, iż nasza świątynia posiada monitoring przeciw pożarowy. Pomimo tego musimy wykonać powyższe prace, gdyż tak stanowi prawo. 
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.