OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Serdecznie witamy w naszej parafii ks. Krzysztofa Adamskiego. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na czas posługiwania.
  3. Dzisiaj po Mszach św. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przeprowadzi zbiórkę na obiady dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 24.
  4. W piątek 8 września przeżywamy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza, przeznaczona na realizowanie parafialnych inwestycji. Dziękujemy za ofiary składane na kolektę, wpłacane w kopertach imiennych i na konto parafialne. Państwu Katarzynie i Tomaszowi Wiśniewskim dziękujemy za bezinteresowne wyremontowanie salki parafialnej. Obecnie spłacamy należność za malowanie świątyni  i remont zakrystii.  Przygotowujemy się do malowania podłogi i ławek pod chórem i na chórze.
  6. W sobotę na godz. 10.00 zapraszamy ministrantów i lektorów na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w salce ministranckiej. Zachęcamy też chłopców do wstępowania w szeregi ministrantów. Można zgłaszać się do ks. Krzysztofa w zakrystii przed każdą niedzielną Mszą św.
  7. Powakacyjna próba scholki odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w salce parafialnej. Dzieci, które chciałyby śpiewać na Chwałę Bożą zapraszamy do wstępowania w szeregi scholki.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.