OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
 2. Dzisiaj po Mszach św. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, przeprowadzi zbiórkę do puszek na obiady dla dzieci z ubogich rodzin naszej parafii uczących się w Zespole Szkół nr. 24.
 3. We wtorek 8 września przeżywamy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
 4. W związku z tym, że p. Mateusz przebywa na urlopie kolejna próba scholki odbędzie się w sobotę 19 września o godz. 10.00.
 5. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w sobotę 12 września.
 6. Rodziców wraz z dziećmi mającymi przystąpić do I Komunii św. zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę o godz. 13.00 a po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
 7. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, zapraszamy na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00.
 8. W przyszłą niedzielę przypada 13 dzień miesiąca. Jako, że jest to niedziela nabożeństwo różańcowe wyjątkowo odprawimy w kościele o godz. 17.30.
 9. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza, przeznaczona na realizowanie parafialnych inwestycji. W najbliższym czasie przeprowadzimy min. konserwację i strojenie organów.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.
 11. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: śp. Urszula Urbańska, l. 80, zam. przy ul. PCK;  śp. Ryszard Rypiński, l. 74, zam. przy ul. Podgórnej; śp. Pelagia Seklecka, l. 85, zam. przy ul. Kołłątaja. Dobry Jezu, a nasz Panie….