OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu.
  3. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 13.00 zapraszamy rodziców i dzieci klas III Szkoły Podstawowej, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii Św. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne. 
  4. Sakrament pokuty w naszym kościele sprawujemy w dzień powszedni w godz. 7.30 – 7.50 oraz 17.30 – 17.50. W niedzielę spowiadamy podczas każdej Mszy św. 
  5. Dzisiaj o godz. 17.30 odprawimy nabożeństwo ku czci św. Józefa modląc się  w intencji uświęcenia rodzin. 
  6. W czwartek 23 września wspominamy św. O. Pio. O godz. 17.30 odmówimy litanię ku Jego czci.
  7. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy naszej parafii zaprasza do współpracy i wstępowania w szeregi Stowarzyszenia. Informacje o statutowej działalności Stowarzyszenia będą udzielane w poniedziałki: 20 i 27 września po wieczornych Mszach św. w salce parafialnej. 
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela. Do nabycia  jest też płyta CD z pieśniami religijnymi  w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki. Płyta jest cegiełką przeznaczoną na utrzymanie parafii. Można je  nabyć w zakrystii, u Panów Kościelnych i u p. Hani.