OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na kolektę gospodarczą. Przeznaczymy je na realizację inwestycji parafialnych. Przeznaczymy je na malowanie naszej świątyni. Koszt, to ok. 70 tys. zł. Dlatego dziękujemy za wszelkie złożone ofiary składane na kolektę, wpłacane na konto parafialne i składane                        w imiennych kopertach.
 3. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy VIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Naszej pamięci modlitewnej i materialnej polecamy chrześcijan zamieszkujących w Iraku. Mieszkający tam chrześcijanie, przyznając się do Chrystusa, składają świadectwo wiary przypieczętowane często męczeńską śmiercią. Po Mszach św. można złożyć ofiarę do puszek przeznaczoną na pomoc w edukacji sierotom, wsparcie okaleczonych na skutek zamachów na chrześcijan. Najdrobniejsza nawet ofiara jest wyrazem naszej solidarności z prześladowanymi za wiarę.
 4. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu.
 5. Przygotowujemy się do Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. W związku z tym zapraszamy do odmawiania codziennej „Modlitwy do Jezusa naszego Króla i Pana”. Nowennę odprawiamy  codziennie o godz. 7.30  i 17.30. Zapraszamy do przystępowania w tym czasie do sakramentu pokuty i pojednania.
 6. W piątek 18 listopada o godz. 17.30 odprawimy wraz z nowenną nabożeństwo wynagradzające za grzechy popełnione w rodzinach, parafii, ojczyźnie. A o godz. 18.00 odprawimy Mszę św. w tej intencji.
 7. W piątek po Mszy św. w salce parafialnej,  odbędzie się kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.
 8. W niedzielę 20 listopada, w Święto Chrystusa Króla, dokonamy Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana na każdej Mszy Świętej.
 9. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia informujemy, że nasza parafia nikogo nie upoważniła i nie wysyła, aby w jej imieniu roznosić opłatki i zbierać jakiekolwiek fundusze. W naszym kościele opłatki wigilijne poświęcimy w Uroczystość Chrystusa Króla o godz. 8.30 i będą dostępne w biurze parafialnym.
 10. Wypominki za osoby zmarłe odmówimy jeszcze w piątek 25 listopada po Mszy św. o godz. 18.00. O godz. 18.00 0dprawimy Mszę św. w intencji zmarłych polecanych na kartkach wypominkowych.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer tygodnika Niedziela. Polecamy artykuły poświecone prześladowaniu chrześcijan.