1. Wczoraj zakończyliśmy wizyty duszpasterskie. Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli przed nami drzwi swoich mieszkań. Bóg zapłać także za złożone ofiary, które przeznaczymy na realizację zamierzonych inwestycji.

2. Bóg zapłać wszystkim, którzy w zeszłym tygodniu złożyli ofiarę na obiady dla dzieci. Zebraliśmy 5663, 06 zł.

3. Jak już informowaliśmy po przeprowadzonych konsultacjach od I niedzieli Wielkiego Postu tj. od niedzieli 17 lutego zmianie ulegną godziny odprawianych Mszy św.  Msze św. odprawiać będziemy o godz. 7.00; 8.30; 10.00; 11.30 /Msza św. z udziałem dzieci/; 13.00; 15.00 i 18.00. Zmiana podyktowana jest względami praktycznymi. Często między Mszami o godz. 11.00 i 12.00 utrudniona była wymiana wiernych w kościele oraz był problem z zaparkowaniem samochodów. Ponadto również trudno było wywietrzyć kościół przed kolejną Mszą.

4. Dzieci klas II wraz z rodzicami zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. i spotkanie o godz. 13.00.

5. W środę 6 lutego po Mszy św. w salce parafialnej odbędzie się spotkanie formacyjne dla Wspólnoty Żywego Różańca. Osoby pragnące wstąpić do wspólnoty zapraszamy na spotkanie. Swoją chęć wstąpienia do Wspólnoty Żywego Różańca można zgłosić w zakrystii, podając imię i nazwisko oraz numer telefonu. Wspólnota Żywego Różańca jest otwarta dla wszystkich, którzy kochają i cenią modlitwę różańcową.

6. W przyszłą sobotę Klub Seniora na 15.30 zaprasza do salki na spotkanie                  z p. Krystyną Nowakowską, współtwórczynią wolontariatu „Bank Czasu” przy Toruńskim Uniwersytecie III Wieku.

7. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie kolektą gospodarczą. Ofiary przeznaczamy na realizowanie zaplanowanych inwestycji m.in. projektu Ogrody Maryi; wymiana pieca w kościele. Pragniemy też poinformować, że ogrzewanie w kościele działa cały dzień. Ze względu bezpieczeństwa wyłączamy je na noc.

8. W Roku Wiary zapraszamy na Diecezjalną Pielgrzymkę do Ziemi Świętej z udziałem naszych Księży Biskupów w dniach 20-27 kwietnia oraz do Sanktuariów Alpejskich w maju. Bliższe informacje i zapisy w biurze parafialnym.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli w dużej części poświęcony postaci zmarłego niedawno ks. kard. Józefa Glempa, a w dodatku diecezjalnym znajdziemy relację ze spotkania z ks. prał. Stanisławem Kardaszem, który opowiadał o wyprawie na Annapurnę.

10. Z naszej wspólnoty do wieczności odszedł śp. Włodzimierz Domagalski, lat 56 zam. przy ul. Wiązowej. Wieczny odpoczynek,  racz mu dać Panie…