Stowarzyszenie Rodzin Katolickich

Asystent Kościelny:ks. Mariusz Wojnowski
Ilość członków:17

Najważniejsze obszary działalności:

• Prowadzenie świetlicy środowiskowej w Zespole Szkół nr 24 dla ok. dla 20 uczniów. Od początku, tj. dziesiąty rok pracę w świetlicy koordynuje Ewa Kierel.
  • Dożywianie dzieci z rodzin potrzebujących pomocy materialnej – ok. 20 dzieci codziennie w okresie roku szkolnego.
  • Finansowanie dwutygodniowych zimowisk w okresie ferii dla ok. 10 dzieci.
  • Organizowanie autokarowych pielgrzymek do sanktuariów.
  • Wspomaganie żywnościowe rodzin, które takiej pomocy potrzebują w okresach przedświątecznych – ok. 50 paczek.
  • Aktualny skład Zarządu Koła:
    • Tadeusz Kierel – prezes
    • Ryszard Konopnicki – z-ca prezesa
    • Ewa Kierel – sekretarz
    • Longina Konpnicka – skarbnik.