1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Trwa miesiąc październik. Modlitwę różańcową odprawiamy o godz. 7.30   i  17.30
  3. W czwartek wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej. Mszy św. odpustowej o godz. 18.00 przewodniczył będzie ks. kan. Roman Buliński. Zapraszamy do udziału  w odpuście parafialnym.
  4. Duchowe przygotowanie do odpustu rozpoczniemy we środę 6 października. Tradycyjnie  odmówimy wszystkie części Różańca Świętego. Rano o godzinie 7.30 – część radosną i po Mszy o godzinie 8.00 – część światła oraz po południu o 17.30 – część bolesna i po Mszy o 18.00 – część chwalebną
  5. W dniach 8-10 października w Gietrzwałdzie odbędzie się Triduum Różańcowe. Wspólnota Nieustającego Różańca działająca przy naszej parafii organizuje wyjazd  na drugi dzień (sobota 9 października) z nocnym czuwaniem, powrót w niedzielę, po porannej Mszy świętej. Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem telefonu 693 186 812.
  6.  W niedzielę 10 października na Mszę o godzinie 13.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami. Podczas Mszy poświęcimy dzieciom różańce komunijne. Po Mszy spotkanie formacyjne.
  7. W przyszła niedzielę kolekta gospodarcza, za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
    W najbliższym czasie planujemy zakup oleju do ogrzewania kościoła. Koszt zakupu na cały sezon grzewczy to około 12 tyś. zł. W intencji Ofiarodawców w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św.
  8. W przyszłą niedzielę przypada przeżywamy Dzień Papieski. W tym dniu budujemy żywy pomnik Jana Pawła II, zbierając ofiary do puszek przeznaczone na pomoc w nauce dla  zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
  9.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela. Do nabycia  jest też płyta CD z pieśniami religijnymi w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki. Płyta jest cegiełką przeznaczoną na utrzymanie parafii. Można je  nabyć w zakrystii, u Panów Kościelnych i u p. Hani.