OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. W tym roku zamierzamy odnowić elewację frontową i wieżę kościoła. Ważne jest zabezpieczenie przed wilgocią naszej świątyni i o to pragniemy zadbać. Koszt inwestycji to ponad 700 tys. zł. Przyznano nam dotację z Urzędu Wojewódzkiego i Miejskiego Konserwatora Zabytków. Wkład parafii to 233 tys. zł. Dziękuję Wam Drodzy Parafianie, Sympatycy i Goście za dar modlitwy i ofiary. Prace wykona firma Secco Konserwacja Zabytków p. Anny Jaguś.
  3. Ze względu na niedzielę uroczystość św. Wojciecha przełożona została na poniedziałek 24 kwietnia.
  4. We wtorek 25 kwietnia przeżywamy święto, św. Marka Ewangelisty, a w sobotę 29 kwietnia św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy.
  5. Utworzyliśmy Wspólnotę Młodzieżową w naszej parafii. Zapraszamy na spotkania w piątki po Mszy św. o godz. 18.45 do salki parafialnej.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy Tyg. Kat. Niedziela.