1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Dziś rozpoczynamy okres Adwentu. To szczególny czas. Od poniedziałku do soboty o godz. 6.15 w naszym kościele, będziemy sprawowali Msze św. Roratnie. Podczas Adwentu będziemy również odprawiali Mszę św. o godz. 8.00.
  3. Poświęcony opłatek można odbierać w zakrystii po Mszach św. w niedzielę i dzień powszedni lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
  4. W ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom rozprowadzamy świece na stół wigilijny. Świeca duża – 19 zł; mała – 9.50 zł. Można nabywać je w zakrystii.
  5. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W I piątek okazja do spowiedzi w godz. od 17.00 do 18.00. W sobotę o godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca, a o godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski. W tym dniu nie odbędzie się spotkanie formacyjne. W I sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną, po wcześniejszym zgłoszeniu w zakrystii.
  6. Za tydzień w całej Polsce przeprowadzana zostanie zbiórka na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Ofiarę na ten cel można będzie złożyć do puszki przy wyjściu z Kościoła.
  7. Rozpoczęliśmy ogrzewanie naszego kościoła. W tym tygodniu zatankowaliśmy 1500 litrów oleju. Prosimy wszystkich o zamykanie drzwi. Często, niestety, wchodząc lub wychodząc ze świątyni zapominamy je zamknąć. I stąd nasza szczególna prośba. Zamykając drzwi nie dopuścimy do utraty nagromadzonego ciepła.
  8. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego Niedziela.
    Polecamy także   nasze płyty z pieśniami w wykonaniu p. Hanny naszej organistki, przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego. Mogą one stanowić prezent świąteczny. Płyty te stanowią cegiełkę na potrzeby naszej parafii. Do nabycia w zakrystii i u p. Hanny na chórze.