1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na czas przeżywania czasu Adwentu.
  2. Dzisiaj po Mszach św. zbieramy ofiary do puszek przeznaczone na pomoc kościołowi na Wschodzie. Celem tego dnia jest duchowe i materialne wsparcie kościoła Katolickiego w krajach Europy Wschodniej. W imieniu wszystkich osób obdarowanych na Wschodzie, z góry dziękujemy. Wierni tworzący kościół na Wschodzie, gorliwie modlą się za ofiarodawców w duchu wdzięczności za przekazane ofiary. Każda bezinteresowna pomoc powróci do nas zgodnie ze słowami: „Dawajcie a będzie wam dane; miarą dobrą, natłoczoną, utrzęsioną                  i opływającą wsypią w zanadrze wasze” (Łk. 6, 38). Otrzymamy tysiąckroć więcej i to w tym życiu.
  3. Od poniedziałku do soboty o godz. 6.15 w naszym kościele, odprawiamy Msze św. Roratnie. Zapraszamy do udziału. Niech nasze ranne uczestnictwo we Mszy św. i związany z tym wysiłek porannego wstawania będą wyrazem naszej miłości do Boga i Jego Matki Maryi.
  4. Dzisiaj o godz. 13 odprawimy Mszę św., dla dzieci przygotowujących się do  I Komunii św. oraz ich rodziców. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
  5. Poświęcony opłatek można odbierać w zakrystii po Mszach św. w niedzielę i dzień powszedni lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
  6. Dzisiejsza kolekta jest gospodarczą. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
  7. Wzorem lat ubiegłych przez okres adwentu przy figurze św. Antoniego będzie stał kosz, do którego można składać upominki dla najbiedniejszych. Prosimy, aby składane przedmioty były nowe, a żywność o długim okresie przydatności w trwałych opakowaniach. W przyszłą niedzielę Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przeprowadzi zbiórkę do puszek przeznaczoną na paczki świąteczne dl najuboższych.
  8. W ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom rozprowadzamy świece na stół wigilijny. Duża świeca w cenie 15 zł, średnia 8 zł i mała w cenie 6,50 zł. Można nabywać je w zakrystii.
  9. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego.