1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Przeżywamy czas Adwentu. To czas radosnego oczekiwania na spotkanie z Jezusem Chrystusem. Od poniedziałku do soboty o godz. 6.15 w naszym kościele, odprawiamy Msze św. Roratnie. Zapraszamy do udziału dzieci, które na tę Mszę przynoszą lampiony. Podczas Adwentu będziemy sprawowali również  Mszę św. o godz. 8.00.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone w zeszłym tygodniu dla najuboższych rodzin z naszej parafii. Zebraliśmy 4844,29 zł. Bóg zapłać.
  4. Dzisiaj po Mszach św. zbieramy ofiary do puszek przeznaczone na pomoc kościołowi na Wschodzie. Każda bezinteresowna pomoc powróci do nas zgodnie ze słowami: „Dawajcie a będzie wam dane; miarą dobrą, natłoczoną, utrzęsioną i opływającą wsypią w zanadrze wasze” (Łk 6, 38). Otrzymamy tysiąckroć więcej i to w tym życiu.
  5. W tym roku poświęcony opłatek można odbierać w zakrystii po Mszach św. w niedzielę i dzień powszedni lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone zostaną na inwestycje parafialne.
  6. W poniedziałek na godz. 16.00 zapraszamy na spotkanie formacyjne do kościoła młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  7. We wtorek 8 grudnia przeżywamy uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Na prośbę Wspólnoty Nieustającego Różańca w godzinie łaski o godz. 12.00 odprawimy Mszę św. w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  8. Wzorem lat ubiegłych przez okres adwentu przy figurze św. Antoniego będzie stał kosz, do którego można składać upominki dla najbiedniejszych. Prosimy, aby składane przedmioty były nowe, a żywność o długim okresie przydatności w trwałych opakowaniach. W ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom rozprowadzamy świece na stół wigilijny. Duża świeca w cenie 12 zł, a mała 6 zł.
  9. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 13.00 zapraszamy rodziców z dziećmi przygotowującymi się do przyjęcia I Komunii św. po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
  10. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. W ostatnim czasie pracujemy nad zmianą oświetlenia w prezbiterium naszej świątyni. Wyeksponowaliśmy tabernakulum, które stanowi centrum kościoła.  Nowe oświetlenie wykonane zostanie także wokół obrazu Jezusa Miłosiernego i Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Jesteśmy w trakcie sprowadzania odpowiednich lamp. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na inwestycje parafialne.
  11. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego Niedziela