OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
  3. W dniach 18 – 25 stycznia przeżywamy Tydzień Powszechnej Modlitwy              o Jedność Chrześcijan.
  4. Podczas trwania kolędy biuro parafialne czynne jest od poniedziałku do soboty w godz. 9.00 – 9.30. Intencje Mszy św. można zamawiać w zakrystii po Mszy św.
  5. Trwają wizyty duszpasterskie u naszych parafian. W tym tygodniu kolęda:

18.01  NIEDZIELA – ul.   Wybickiego stare budownictwo oraz numery nieparzyste 19-23

19.01  PONIEDZIAŁEK – ul. Rejtana, oraz ul. Kilińskiego numery parzyste i nieparzyste

20.01  WTOREK – ul. Lelewela numery nieparzyste 1-19 oraz numery parzyste 2-8

21.01  ŚRODA – ul Lelewela numery parzyste  od 10 – 50

22.01  CZWARTEK –  ul. Kołłątaja numery nieparzyste 1-21

23.01  PIĄTEK –  ul.  Kołłątaja numery nieparzyste 23-31

24.01  SOBOTA ul. Kołłątaja numery parzyste 2- 20

25.01  NIEDZIELA – ul. Kołłątaja 22; Czarlińskiego numery nieparzyste 7-39; Czarlińskiego numery parzyste 16-26.

W dni powszednie kolędy rozpoczynamy o godz. 16.00, w soboty o godz. 14.00, a w niedziele o 14.30. Jeżeli ktoś nie mógł przyjąć kolędy                       w wyznaczonym terminie a pragnie, aby Boże Błogosławieństwo spłynęło na dom i rodzinę, może zapisać się na dodatkową kolędę, która odbędzie się w sobotę 31 stycznia od godz. 14.00

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tyg. Katolickiego Niedziela. Znajdziemy tam artykuły: na temat pielgrzymki Papieża Franciszka na Sri Lance i Filipiny; „Zdecydowani na wszystko”,   z którego możemy dowiedzieć się jak wygląda przygotowanie do wyjazdu na misje.
  2. W przyszłą niedzielę Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przeprowadzi zbiórkę do puszek na obiady dla dzieci z naszej parafii, uczęszczających do Zespołu Szkół przy ul Ogrodowej.
  3. Z naszej wspólnoty do wieczności odszedł śp. Jan Pokorniecki, l. 70, zam. przy ul. Legionów. Wieczny odpoczynek, racz mu dać Panie…