OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą, wpłacane na konto i w imiennych kopertach. Stanowią one nieocenioną pomoc. Bóg zapłać z całego serca. W intencji  Ofiarodawców w każdą drugą niedzielę miesiąca odprawiamy o godz. 8. 30 Mszę świętą.
 3. Przeżywamy czas Adwentu. Od poniedziałku do soboty o godz. 6.15 w naszym kościele, sprawujemy Msze św. Roratnie. Podczas Adwentu odprawiamy  również Mszę św. o godz. 8.00.
 4. W przyszłą niedzielę nasi ministranci rozprowadzać będą sianko na stół wigilijny. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na wakacyjny wyjazd dla ministrantów i lektorów. 
 5. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 18.00. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
 6. W oczekiwaniu na Boże Narodzenie w sobotę 17 grudnia po Mszy św. wieczornej zapraszamy do wspólnej modlitwy Akatystem – Hymnem ku czci Bogurodzicy, aby oddać cześć, Tej która przynosi nam Jezusa. 
 7. Poświęcony opłatek można odbierać w zakrystii po Mszach św. w niedzielę i dzień powszedni lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania. 
 8. W przyszłym roku planujemy kolędy na zaproszenie. Jeżeli ktoś ma pragnienie zaprosić kapłana z Bożym Błogosławieństwem, prosimy, aby ten fakt zgłosić osobiście w zakrystii, biurze parafialnym, bądź dzwoniąc na numer parafialny, czy wysyłając emaila. Dla pewnego porządku na stronie internetowej i w gablocie umieścimy plan kolęd, kiedy możemy odwiedzić mieszkańców poszczególnych ulic. Zaproszenia na kolędę traktujemy też jako rodzaj identyfikacji i przynależności do parafii. Na tej podstawie możemy określić rzeczywistą ilość wiernych parafii. 
 9. Po Mszy św. w zakrystii można złożyć podpis pod deklaracją „ Zatrzymajmy razem aborcję”. 
 10. Rozpoczęliśmy ogrzewanie naszego kościoła. Bardzo prosimy, aby wchodząc czy wychodząc ze świątyni zamykać za sobą drzwi. Razem zadbajmy o ciepło w naszej światyni. Niestety często drzwi wejściowe zostają otwarte. 
 11. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego. Do nabycia mamy także płyty parafialne w wykonaniu p. Hanny naszej organistki, przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego. Mogą one stanowić prezent świąteczny i pamiątkę z naszej parafii. Do nabycia w zakrystii i u p. Hanny na chórze.