OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
  2. Przypominamy o zachowywaniu wszelkich zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.
  3. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą, wpłacane na konto  i w imiennych kopertach. Stanowią one nieocenioną pomoc. Bóg zapłać z całego serca. W intencji  Ofiarodawców w każdą drugą niedzielę miesiąca odprawiamy o godz. 8. 30 Mszę świętą.
  4. Przeżywamy czas Adwentu. Od poniedziałku do soboty o godz. 6.15 w naszym kościele, sprawujemy Msze św. Roratnie. Podczas Adwentu odprawiamy również Mszę św. o godz. 8.00.
  5. Poświęcony opłatek można odbierać w zakrystii po Mszach św. w niedzielę i w dzień powszedni, lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania. 
  6. W ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom rozprowadzamy świece na stół wigilijny. Duża świeca ozdobna w cenie 15 zł, mała 6,50 zł.
    Można nabywać je w zakrystii.  
  7. W tym roku nie odbędzie się tradycyjna wizyta duszpasterska – kolęda. Jeżeli ktoś jednak ma pragnienie zaprosić kapłana z Bożym Błogosławieństwem, prosimy, aby ten fakt zgłosić osobiście w zakrystii, biurze parafialnym, bądź dzwoniąc na numer parafialny, czy wysyłając emaila. Dla pewnego porządku na stronie internetowej i w gablocie umieściliśmy plan kolęd, kiedy możemy odwiedzić mieszkańców poszczególnych ulic. W wyznaczonym dniu o godz. 18.00, w intencji mieszkańców tych ulic będziemy odprawiali Mszę św., prosząc o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski.
  8. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego Niedziela.