1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na czas radosnego przeżywania Adwentu.
  2. Od poniedziałku do soboty o godz. 6.15 odprawiamy Msze św. Roratnie. Okazja do spowiedzi podczas Mszy św. roratnich o godz. 6.15 oraz każdego dnia od godz. 7.30 – 8.00 i 17.30- 18.00.
  3. Dzisiaj po Mszach św. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przeprowadzi zbiórkę do puszek na paczki świąteczne dla ubogich. We czwartek 20 grudnia o godz. 18.00 odprawimy Mszę św. w intencji darczyńców i obdarowanych a po Mszy św. rozdamy paczki.
  4. Poświęcony opłatek można odbierać w zakrystii po Mszach św. w niedzielę i dzień powszedni lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
  5. W ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom rozprowadzamy świece na stół wigilijny. Duża świeca w cenie 15 zł, średnia 8 zł i mała w cenie 6,50 zł. Można nabywać je w zakrystii.
  6. W poniedziałek 17 grudnia o godz. 17.00 w Szkole podstawowej nr 24 odbędzie się Charytatywny koncert Kolęd i Piosenek Świątecznych w wykonaniu nauczycieli i uczniów Szkoły. Podczas koncertu będą zbierane datki na rzecz potrzebujących dzieci ze szkoły.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy Tyg. Niedziela oraz nasz parafialny Biuletyn.