1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Dzisiaj na Mszach gościmy Chór Vies bonum z Białorusi. Po Mszach św. będzie możliwość nabycia ich płyt.
  3. Od poniedziałku do soboty o godz. 6.15 odprawiamy Msze św. Roratnie. Zapraszamy do udziału dzieci, które na tę Mszę przynoszą lampiony. Okazja do spowiedzi podczas Mszy św. roratnich o godz. 6.15 oraz każdego dnia od godz. 7.30 – 8.00 i 17.30- 18.00.
  4. Poświęcony opłatek można odbierać w zakrystii po Mszach św. w niedzielę i dzień powszedni lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
  5. W ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom rozprowadzamy świece na stół wigilijny. Duża świeca w cenie 13 zł, mała 6,50 zł i ozdobna w cenie 15 zł. Można nabywać je w zakrystii lub biurze parafialnym.
  6. We środę po wieczornej Mszy św. zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania na spotkanie formacyjne.
  7. W niedzielę 24 grudnia przeżywamy wigilię uroczystości Bożego Narodzenia. Zachowajmy tradycyjną w Polsce wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Wieczorem zgodnie z tradycją zasiadamy przy wigilijnym stole. Zachęcamy do religijnego przeżycia tego spotkania polegającego na odczytaniu fragmentu Ewangelii o Bożym Narodzeniu, wspólnej modlitwie i dzieleniu się opłatkiem.  W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 18.00. Pasterkę odprawiamy o godz. 22.00 i o godz. 24.00.
  8. Podczas akcji charytatywnej przekazaliśmy 63 paczki żywnościowe ubogim rodzinom za kwotę 4783 zł. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej formy pomocy.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy Tyg. Niedziela. Do nabycia są również książki ks. Stanisława Mrozka. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na pomoc misjom w Kazachstanie.
  10. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli śp. Krystyna Klatkowska, l. 87, zam. przy ul. Wybickiego; śp. Irena Nawrocka, l. 86, zam. przy ul. PCK; Karol Dejewski, l. 86, zam. przy ul. Podgórnej; śp. Wiktor Kaniewski, l. 77, zam. przy ul. Kołłątaja; śp. Cezary Bendowski, l. 54, zam. przy ul. Grudziądzkiej; śp. Tatiana Wesołowska, l. 39, zam. przy ul. Czarlińskiego. Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie…