OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Przeżywamy czas Adwentu. Od poniedziałku do soboty o godz. 6.15  w naszym kościele, będziemy sprawowali Msze św. Roratnie.
  3. Poświęcony opłatek można odbierać w zakrystii po Mszach św.   w niedzielę i dzień powszedni.
  4. W ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom rozprowadzamy świece na stół wigilijny. Świeca duża – 20 zł; mała – 10 zł;.  Można nabywać je  w zakrystii.
  5. W 2024 roku planujemy kolędy na zaproszenie. Jeżeli ktoś ma pragnienie zaprosić kapłana z Bożym Błogosławieństwem, prosimy, aby ten fakt zgłosić osobiście w zakrystii, biurze parafialnym, bądź dzwoniąc na numer parafialny w godzinach urzędowania biura, czy wysyłając emaila.
    Dla pewnego porządku na stronie internetowej i w gablocie umieścimy plan kolęd, kiedy planujemy odwiedzić mieszkańców poszczególnych ulic. Zaproszenia na kolędę traktujemy też jako rodzaj identyfikacji i przynależności do parafii.
  6. W dzisiejszą niedzielę 17 grudnia bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na muzyczny wieczór uwielbienia z udziałem Zespołu młodzieżowego. Zachęcamy wszystkich do udziału w tej modlitwie,  a w szczególności Młodzież.
  7.  W przyszłą niedzielę 24 grudnia przeżywamy wigilię uroczystości Bożego Narodzenia. W tym dniu nie odprawiamy Mszy św. o godz. 15. 00 i o 18.00. Msze św. Pasterskie odprawimy o godz. 22.00 i 24.00.
  8. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Katolickiego Niedziela. Znajdziemy tam artykuł o rekolekcjach „Oddanie 33”,  które odbyły się w naszej parafii.
    Polecamy także   nasze płyty z pieśniami w wykonaniu p. Hanny naszej organistki, przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego. Wydaliśmy cztery płyty. Ich tytuły i  spis pieśni na poszczególnych płytach możemy sprawdzić na stronie internetowej parafii oraz w gablocie. Płyty mogą  stanowić wyjątkowy prezent świąteczny. Ofiary za płyty w całości przeznaczone na potrzeby naszej parafii. Do nabycia w zakrystii i u p. Hanny na chórze.