OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Od  soboty 27 marca br. weszły w życie nowe obostrzenia mające na celu troskę o zdrowie ludzi. W związku z tym prosimy o zajmowanie w kościele tylko miejsc oznaczonych kolorową taśmą i z napisem tu można usiąść!!!!!!! Miejsca takie wyznaczone są w dolnej części kościoła i na chórach.
    W przypadku braku takiego miejsca oznacza to, że limit wiernych w świątyni został wyczerpany. Prosimy wtedy o wyjście ze świątyni i stanięcie na zewnątrz kościoła. W razie potrzeby Ksiądz wyjdzie z Komunią na zewnątrz. Dziękujemy za zrozumienie i stosowanie się
    do naszej serdecznej prośby, której respektowanie pozwoli nam
    na zachowanie limitów osób uczestniczących w liturgii i zachowanie dystansu.  Bóg zapłać! Prosimy o zachowywanie wszelkich zaleceń Sanitarnych. Przy wejściu do świątyni wyłożony jest płyn do dezynfekcji rąk, taki płyn znajduje się również w konfesjonałach. Przed przystąpieniem do spowiedzi prosimy o spryskanie kratek konfesjonału od strony penitenta.
  3. Przeżywamy rok św. Józefa. Od 19 kwietnia każdego 19 dnia miesiąca zapraszamy na nabożeństwo do św. Józefa. W poniedziałek przypada
    19 kwietnia, zatem zapraszamy na nabożeństwo o godz. 7.30 i 17.30.
  4. Dziękujemy za wszelkie ofiary przekazywane na parafię. Ofiarodawców zapisujemy w Złotej Księdze Ofiarodawców a w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św. w intencji Ofiarodawców.
  5. Na prośbę Urzędu Miasta Torunia przypominamy, że od 1 kwietnia trwa Narodowy Spis Mieszkańców i Mieszkań. Udział w spisie to obowiązek wynikający z ustawy o Narodowym Spisie Mieszkańców i Mieszkań.
    Więcej informacji na stronie internetowej parafii.
  6. Za tydzień niedziela Dobrego Pasterza. Modlimy się o powołania do służby w Kościele. Zachęcamy do modlitwy o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  7. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer tygodnika Niedziela