1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. Dzisiaj w kościele rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcamy, aby w tym czasie sięgnąć po lekturę Pisma Świętego.
  3. W przyszłą niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczynamy Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. W tym dniu kolekta przeznaczona jest na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu.
  4. We środę 18 kwietnia po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie wszystkich członków |Nieustającego Różańca.
  5. W przyszłą sobotę na godz. 10.00 zapraszamy na próbę scholii.
  6. Ministrantów i lektorów zapraszamy w sobotę na godz. 10.00 do kościoła na spotkanie formacyjne. Zachęcamy chłopców, aby wstępowali do grona ministrantów. W  przyszłą Niedzielę Dobrego Pasterza odbędzie się promocja ministrantów.
  7. W przyszłą niedzielę na Msze św. o godz. 13.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. oraz ich rodziców. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat Niedziela.
  9. W tym tygodniu odeszli do wieczności śp. Rozalia Lachur, l. 91, zam. przy ul. Wybickiego; śp. Barbara Przybylska, l. 100, zam. przy ul. Dekerta; śp. Urszula Witkowska, l. 76, zam. przy ul. Lelewela; śp. Hanka Odejewska,  l. 83, zam. przy ul. Kilińskiego. Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie….