OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą, wpłacane w imiennych kopertach i na konto parafialne. W intencji ofiarodawców w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św. dziękczynną. W ostatnim czasie odnowiliśmy monitoring przeciw pożarowy w naszej świątyni. Koszt tej inwestycji to 13.606.
  3. Przez cały okres Wielkiego Postu w piątki odprawiamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej, rano po Mszy św. o 8.00 oraz o godz. 17.15. Wszystkich, którzy pragną codziennie w Wielkim Poście odprawiać nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 8. 00. Z racji Nabożeństwa Drogi Krzyżowej we środy po Mszy św. o godz. 8.00 nie będziemy odprawiać nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. 
  4. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 15.00,  czyli w godzinie śmierci Pana Jezusa na Krzyżu, odprawiać będziemy Mszę św. recytowaną, tzn. bez śpiewu. 
  5. Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17.15.
  6. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Diecezji Toruńskiej. 
  7. Utworzyliśmy w naszej parafii wspólnotę młodzieżową. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkania w piątek o godz. 18.45 do salki katechetycznej. 
  8. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne. 
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy Tyg. Katolicki Niedziela. Do nabycia są nasze płyty parafialne w wykonaniu p. Hanny naszej organistki przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego. Szczególnie na okres Wielkiego Postu polecamy płytę pt. „Dusza przy twym Sercu”, znajdziemy tam pieśni zachęcające nas do refleksji nad naszym życiem i ułatwiające naszą modlitwę. Stanowią on cegiełkę na rzecz naszej parafii.