1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy opieki Matki Bożej Zwycięskiej na nadchodzący tydzień.
  2. Rozpoczęliśmy malowanie naszej świątyni. W związku z prowadzonymi pracami codzienne nabożeństwo Drogi Krzyżowej odprawiać będziemy o godz. 7.30.
  3. Z racji tego, że 19 marca przypada w niedzielę uroczystość św. Józefa przeniesiona została na poniedziałek 20 marca. W tym dniu podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 odmówimy modlitwę różańcową w intencji Ojców naszej parafii.
  4. W czwartek przypada 23 dzień miesiąca. W tym dniu o godz. 17.30 odprawimy nabożeństwo ku czci św. O. Pio.
  5. W sobotę 25 marca w uroczystość Zwiastowania Pańskiego o godz. 11.00 w toruńskiej Katedrze św. Janów odbędą się obchody związane z 25-leciem ustanowienia Diecezji Toruńskiej. Mszy św. przewodniczył będzie Nuncjusz Apostolski w Polsce.
  6. W uroczystość Zwiastowania Pańskiego 25 marca podczas Mszy św.   o godz. 8.00 i 18.00 podejmiemy Adopcję Dziecka Poczętego a Zagrożonego Zagładą. Deklaracje wyłożone są na stoliku pod chórem.
  7. Przez cały okres Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne.  W niedziele o godz. 17.00 odprawiamy Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym,   a   w piątki  Drogę Krzyżową.  Dla dorosłych – o godz. 8.00  i w łączności z Mszą św. o godz. 18.00, dla dzieci – o godz. 16.30. Młodzież zapraszamy na godz. 19.30.
  8. Rozpoczął się okres spowiedzi wielkanocnej. Na stoliku pod chórem wyłożone są kartki do spowiedzi wielkanocnej.
  9. Jednym z dobrych uczynków wielkopostnych jest tzw. jałmużna postna. Polega ona na dobrowolnym wyrzeczeniu się różnych rzeczy. Zaoszczędzone środki przeznaczone są dla najuboższych. Pod figurą św. Antoniego przez okres Wielkiego Postu stał będzie kosz do którego można składać dary dla najuboższych. Prosimy, aby składane dary były nowe a produkty o długim terminie przydatności.
  10. W poniedziałki i czwartki na godz. 19.00 zapraszamy na katechezy neokatechumenalne.
  11. W dniach od 2 do 4 czerwca zapraszamy na pielgrzymkę na Dolny Śląsk. Koszt 310 zł. Szczegółowe informację w zakrystii.
  12. W przyszłą niedzielę 26 marca członkowie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich przeprowadzą zbiórkę do puszek na paczki świąteczne dla ubogich rodzin z naszej wspólnoty parafialnej. Msza św. w intencji ofiarodawców z udziałem rodzin odbędzie się we środę 29 marca  br. o godz. 16.00.
  13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy zwłaszcza Tygodnik Katolicki Niedziela.
  14. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł: śp. Marian Bylicki l.77, zam. przy ul. Grudziądzkiej.  Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie….