OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Trwają wizyty duszpasterskie. W tym roku odwiedzamy te rodziny, które wyraziły taką chęć. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie. Kolędy trwają do 24 stycznia. Osoby, które chciałyby przyjąć kapłana z Bożym Błogosławieństwem mogą to uczynić w terminie dodatkowym. Kolędę dodatkową odprawimy w sobotę 28 stycznia od godz. 14.00. Zapisy na kolędę możemy zgłaszać w biurze parafialnym, w zakrystii lub telefonicznie oraz drogą mailową do 28 stycznia br.
  3. W czasie kolęd biuro parafialne czynne jest w poniedziałek i sobotę w godzinach 9.00 – 9.30.
  4. We środę przeżywamy święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia Tyg. Kat. Niedziela. Do nabycia mamy także  płyty parafialne w wykonaniu p. Hanny naszej organistki, przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego. Mogą one stanowić pamiątkę z naszej parafii. Do nabycia w zakrystii i u p. Kościelnych.