OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. W przyszłą niedzielę 1 lutego na godz. 16.00 zapraszamy do kościoła na wspólne śpiewanie kolęd. Kolędy zaśpiewa chór parafialny oraz scholka dziecięca.
  3. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na Mszę św. w intencji wspólnoty w sobotę 31 stycznia o godz. 8.00.Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne w salce.
  4. W parafii pw. Św. Antoniego na Wrzosach odbędzie się w dniach 13-14-15 lutego, kolejna Edycja Kursu Przedmałżeńskiego. Mogą wziąć udział wszyscy, którzy zamierzają w najbliższym czasie wstąpić w związek małżeński, a nie ukończyły tego kursu w parafii lub szkole.
  5. Dzisiaj po Mszach św. Stowarzyszenie rodzin Katolickich przeprowadzi zbiórkę do puszek na obiady dla dzieci z Zespołu Szkół 24.
  6. Trwają wizyty duszpasterskie u naszych parafian. W tym tygodniu kolęda:

25.01  NIEDZIELA –ul.  Kołłątaja 22; Czarlińskiego numery nieparzyste 7-39; Czarlińskiego numery parzyste 16-26

26.01  PONIEDZIAŁEK – ul. Wiązowa

27.01  WTOREK – ul. Podgórna numery parzyste 12 – 78 oraz blok 62; 68A – 72 A

28.01  ŚRODA – ul. Podgórna numery nieparzyste 13 – 61

29.01  CZWARTEK – ul. Podgórna 63-73, św. Mikołaja;                          ul. Kordeckiego; ul. Piaskowa

W dni powszednie kolędy rozpoczynamy o godz. 16.00. Jeżeli ktoś nie mógł przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie a pragnie, aby Boże Błogosławieństwo spłynęło na dom i rodzinę, może zapisać się na dodatkową kolędę, która odbędzie się w sobotę 31 stycznia od godz. 14.00

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tyg. Katolickiego Niedziela.
  2. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. Jana Przybysza, l. 66, zam. przy ul. Grudziądzkiej; śp. Emilię Wajde, l. 106, zam. w Inowrocławiu; śp. Marianna Dacewicz, l. 77, zam. w Kowalu.