OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na Mszę św. w intencji wspólnoty w niedziele 2 lutego o godz. 8.30.
  3. W przyszłą niedzielę 2 lutego przeżywamy święto Ofiarowania Pańskiego zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Podczas wszystkich Mszy św. święcić będziemy gromnice. Jest to także w całym Kościele Dzień Życia Konsekrowanego. We wszystkich świątyniach zbierane są ofiary na utrzymanie klasztorów kontemplacyjnych. W diecezji toruńskiej ofiary składamy na jedyny w naszej diecezji kontemplacyjny klasztor Sióstr Karmelitanek Bosych w Łasinie.
  4. Trwają wizyty duszpasterskie u naszych parafian. W tym tygodniu kolęda:

26.01  NIEDZIELA – ul. B. Głowackiego 8-14

27.01  PONIEDZIAŁEK – nie kolędujemy

28.01  WTOREK – ul. B. Głowackiego numery 16, 16a; 30-34

29.01  ŚRODA – ul. B. Głowackiego 24-28; 36-40; B. Głowackiego stare budownictwo

20.01  CZWARTEK –  ul. B. Głowackiego 42-48

W dni powszednie kolędy rozpoczynamy o godz. 16.00. Jeżeli ktoś nie mógł przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie a pragnie, aby Boże Błogosławieństwo spłynęło na dom i rodzinę, może zapisać się na dodatkową kolędę, która odbędzie się w sobotę 1 lutego od godz. 14.00

1. Zapraszamy na pielgrzymki do Rzymu na kanonizację Jana Pawła II. Zostały przygotowane wersje samolotowe i autokarowe. Bliższe informacje w biurze parafialnym.
  2. W sobotę 1 lutego przeżywamy I sobotę miesiąca. O godz. 7.15 odmówimy Różaniec Fatimski.
  3. Ks. Dawid swoich chorych z posługą sakramentalną odwiedzi w sobotę             8 lutego.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tyg. Katolickiego Niedziela.