1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. IV Niedziela Wielkanocna nazywana jest niedzielą Dobrego Pasterza. Prośmy Boga o dobre i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, szczególnie z naszej parafii. Pamiętajmy w modlitwach o s. Wiolecie pochodzącej z naszej parafii, a posługującej w dalekiej Boliwii, o. Jarosławie Pachockim posługującym w Kanadzie. O wszystkich kapłanach, misjonarzach, siostrach zakonnych pochodzących z naszej parafii.  Dziękujemy za ofiary złożone na WSD w Toruniu.
  3. Pragniemy podziękować wszystkim za wszelkie słowa i gesty wsparcia z powodu śmierci Taty ks. Proboszcza – śp. Józefa. Za wszelkie modlitwy, uczestnictwo w pogrzebie Ksiądz Proboszcz składa wyrazy Wielkiego podziękowania. Bóg Zapłać.
  4. W poniedziałek 13 maja rozpoczynamy nabożeństwo fatimskie. Po Mszy św. o godz. 18.00 wyjdziemy procesyjnie do ogrodu na nabożeństwo różańcowe.
  5. W poniedziałek 13 maja o godz. 18.00 w parafii pw. Św. Michała Archanioła w Toruniu, odbędą się uroczystości Koronacji Figury Matki Bożej Fatimskiej. Uroczystościom będzie przewodniczył ks. bp Wiesław Śmigiel.
  6. W przyszłą sobotę 18 maja o godz. 12.00 odbędzie się w naszej parafii Uroczystość I Komunii Św. Spowiedź dla dzieci i rodziców w piątek o godz. 16.30.
  7. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. Przeznaczymy je na realizacje naszych parafialnych inwestycjach.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat. Niedziela oraz naszego parafialnego Biuletynu.