1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. IV Niedziela Wielkanocna nazywana jest niedzielą Dobrego Pasterza. Prośmy Boga o dobre i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, szczególnie z naszej parafii. Pamiętajmy w modlitwach o s. Wiolecie pochodzącej z naszej parafii, a posługującej w dalekiej Boliwii. O wszystkich kapłanach, misjonarzach, siostrach zakonnych pochodzących z naszej parafii.  Dziękujemy za ofiary złożone na WSD w Toruniu.
  3. W poniedziałek przeżywamy uroczystość św. Wojciecha, bpa i męczennika. W tym dniu wspominamy również św. O. Pio. O godz. 17.30 odprawimy nabożeństwo do św. O. Pio a po mszy św. uszanujemy Jego relikwie.
  4. W czwartek 25 kwietnia przeżywamy święto św. Marka Ewangelisty.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat. Niedziela. I parafialny Biuletyn.
  6. Z naszej wspólnoty do wieczności odeszli: Śp. Andrzej Nowicki,  l.66. zam. przy ul. B. Głowackiego; śp. Maria Urbańska, l. 84, zam. przy ul. Podgórnej. Wieczny odpoczynek……