1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy opieki Matki Bożej Zwycięskiej na nadchodzący tydzień. W naszej parafii witamy ks. Łukasza Skarżyńskiego, proboszcza parafii pw. Św. Andrzeja Apostoła, który w tym roku wygłosi rekolekcje Wielkopostne.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na kolektę gospodarczą.
  3. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi odprawiamy od poniedziałku do środy o godz. 8.00 i 18.00. We środę o godz. 10.00 odprawimy Mszę św. w intencji chorych i podczas Mszy św. udzielimy Sakramentu Namaszczenia Chorych. We wtorek i środę będziemy zbierali ofiary na wsparcie budowy kościoła, który powstaje na toruńskim Jarze, gdzie ks. Łukasz jest Proboszczem. . W związku z rekolekcjami codzienne nabożeństwo Drogi Krzyżowej odprawimy o godz. 7.30. Przez cały czas trwania rekolekcji okazja do spowiedzi od godz. 7.30 8.30 oraz od 17.00 – 18.00.
  4. W niedzielę o godz. 17.00 odprawiamy Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  5. W piątek odprawimy nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszej parafii. Po Mszy św. ulicami Podgórną, Wiązową, B. Głowackiego przejdziemy rozważając stacje Drogi Krzyżowej. Nabożeństwo zakończymy w Ogrodzie Parafialnym. Zachęcamy do udziału w tym nabożeństwie. W tym dniu nie będzie nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 16.30.                     .
  6. Rozpoczął się okres spowiedzi wielkanocnej. Na stoliku pod chórem wyłożone są kartki do spowiedzi wielkanocnej.
  7. W niedzielę 18 marca Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przeprowadzi kwestę do puszek na paczki żywnościowe dla ubogich rodzin naszej parafii.
  8. Dyrektor i nauczyciele Szkoły Salezjańskiej zapraszają na „Dzień  Otwartych Drzwi” w sobotę 17 marca od godz. 10.00 do 13.00. Jednocześnie do 28 marca trwa nabór do klas I Szkoły Podstawowej.
  9. Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej przy Drodze Starotoruńskiej zaprasza Drzwi Otwarte szkoły  w piątek 16 marca od godz. 11.00.
  10. W zakrystii do nabycia są paschaliki na stół wielkanocny. Świeca paschalik – 10 zł; świeca ozdobna jajko – 13 zł; świeca ozdobna walec – 12 zł.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy zwłaszcza Tygodnik Katolicki Niedziela oraz parafialny Biuletyn
  12. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: śp. Elżbieta Weyman, l. 95, zam. przy ul. Wiązowej…Wieczny odpoczynek, racz, Jej dać, Panie