1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy opieki Matki Bożej Zwycięskiej na nadchodzący tydzień. W naszej parafii witamy ks. prof. Dariusza Zagórskiego, rektora Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu, który w tym roku wygłosi rekolekcje Wielkopostne.
  2. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi odprawiamy od poniedziałku do środy o godz. 8.00 i 18.00. We wtorek o godz. 10.00 odprawimy Mszę św. w intencji chorych i podczas Mszy św. udzielimy Sakramentu Namaszczenia Chorych. W związku z rekolekcjami codzienne nabożeństwo Drogi Krzyżowej odprawimy o godz. 7.30. Przez cały czas trwania rekolekcji okazja do spowiedzi od godz. 7.30 8.30 oraz od 17.00 – 18.00.
  3. W niedziele o godz. 17.00 odprawiamy Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  4. Rozpoczął się okres spowiedzi wielkanocnej. Na stoliku pod chórem wyłożone są kartki do spowiedzi wielkanocnej.
  5. W niedzielę 7 kwietnia Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przeprowadzi kwestę do puszek na paczki żywnościowe dla ubogich rodzin naszej parafii.
  6. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W sobotę o godz. 7. 15 odmówimy różaniec fatimski. O godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji Żywego różańca. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy zwłaszcza Tygodnik Katolicki Niedziela oraz parafialny Biuletyn.