OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Wczoraj zakończyliśmy wizyty duszpasterskie. Kolędę przyjęło 2759 rodzin. Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli przed nami drzwi swoich mieszkań. Bóg zapłać także za złożone ofiary, które przeznaczymy na realizacje parafialnych inwestycji.
  2. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek i I piątek miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.00.
  3. Również w przyszłą niedzielę tradycyjnie kolekta gospodarcza na dalsze prace w naszej parafii. Bóg zapłać za imienne ofiary składane w kopertach na kolektę i biurze parafialnym oraz wpłacane na parafialne konto. Wszyscy ofiarodawcy zostaną zapisani w „Złotej Księdze”. Wkrótce rozpoczniemy wysyłanie imiennych podziękowań za  złożone ofiary.
  4. Księża Salezjanie zapraszają na półkolonie organizowane w szkole przy ul. Storczykowej od 10 lutego. W programie wiele interesujących zajęć. Koszt 160 zł. Bliższe informacje na plakacie w gablocie parafialnej. Zapisy w Szkołach Salezjańskich przy ul. Storczykowej.
  5. Dzisiaj przypada Dzień Życia Konsekrowanego.  Po Mszach św. zbieramy ofiary na Klasztor Sióstr Karmelitanek w Łasinie. Siostry utrzymują się wyłącznie z naszych ofiar. Prowadzą życie kontemplacyjne modląc się w intencjach Kościoła i Świata.
  6. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela. Znajdziemy w nim min. artykuł o tym jak wygląda codzienne życie w Zakonie Karmelitańskim w Łasinie, który dziś wspieramy ofiarami.