1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Dzisiaj  3 lutego o godz. 17.00 w Sali Mieszczańskiej Ratusza odbędzie się Koncert Ekumeniczny organizowany przez Fundację Światło. Podczas koncertu wystąpi nasz Zespół Młodzieżowy.
    Wstęp wolny.
  3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie uczniów klasy trzeciej gimnazjalnej przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  4. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza.
    W ostatnim czasie zamontowaliśmy zestaw multimedialny do wyświetlania pieśni za 12,5 tys., zatankowaliśmy olej do ogrzewania naszego kościoła za 4158 zł. Przygotowujemy się do nagrania płyty parafialnej
    w wykonaniu naszego Zespołu Młodzieżowego.
    Bóg zapłać za złożone ofiary.
  5. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela oraz parafialnego Biuletynu.