1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. zapraszamy do naszej świątyni na koncert kolęd.
  3. Wczoraj zakończyliśmy w naszej parafii kolędę. Dziękujemy za serdeczne i życzliwe przyjęcie.
  4. W piątek przeżywamy święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. odprawimy o godz. 8.00, 10.00; 16.30 i 18.00. Do Kościoła przynosimy gromnice, które zostaną pobłogosławione podczas Mszy św. Jest to również  Dzień Życia Konsekrowanego.  Podczas Mszy zbierana jest kolekta przeznaczona na Klasztor Sióstr Karmelitanek w Łasinie. Siostry utrzymują się wyłącznie z naszych ofiar. Prowadzą życie kontemplacyjne modląc się w intencjach Kościoła i Świata. W tym dniu pół godziny przed Mszą św. odmówimy modlitwę różańcową. Będzie ona stanowiła kontynuację Różańca do Granic.
  5. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.00.W sobotę o godz. 7.15 odprawimy różaniec fatimski. W I sobotę odwiedzimy również chorych z posługą sakramentalną
  6. W sobotę 3 lutego przypada wspomnienie św. Błażeja, patrona chorób gardła. Po Mszach św. specjalne błogosławieństwo poświęconymi świecami.
  7. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 13.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz ich rodziców. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
  8. W przyszłą sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  9. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela.