1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. W przyszłą niedzielę 5 lutego po Mszach św. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przeprowadzi zbiórkę do puszek na obiady przeznaczone dla dzieci z Zespołu Szkół nr 24.
  3. W czwartek przeżywamy święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. odprawimy o godz. 8.00, 10.00 i 18.00. Do Kościoła przynosimy gromnice, które zostaną pobłogosławione podczas Mszy św. Jest to również  Dzień Życia Konsekrowanego.  Podczas Mszy zbierana jest kolekta przeznaczona na Klasztor Sióstr Karmelitanek w Łasinie. Siostry utrzymują się wyłącznie z naszych ofiar. Prowadzą życie kontemplacyjne modląc się w intencjach Kościoła i Świata.
  4. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca.                  W piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00.W sobotę o godz. 7.15 odprawimy różaniec fatimski.
  5. W piątek 3 lutego przypada wspomnienie św. Błażeja, patrona chorób gardła. Po Mszach św. specjalne błogosławieństwo poświęconymi świecami.
  6. W sobotę 4 lutego o godz.8.00 odprawimy Mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie w salce parafialnej.
  7. W przyszłą sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  8. W tym tygodniu kolęda:
    29.01  NIEDZIELA – ul. Podgórna numery nieparzyste  13 – 19; 21 – 23b; 25 – 39 wraz z blokiem 27; 43 – 61
    30.01 PONIEDZIAŁEK- ul. Podgórna 63-73 i św. Mikołaja; ul. Kordeckiego numery parzyste i nieparzyste; ul. Piaskowa
  9. W poniedziałek 30 stycznia zakończyliśmy wizyty duszpasterskie. Osoby, które nie mogły przyjąć kapłana w wyznaczonym czasie, mogą przyjąć kolędę dodatkową. Odbędzie się ona 4 lutego od godz. 14.00. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.
  10. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela.
  11. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedli śp. Henryk Welka, l.85, zam. przy ul. Wybickiego; śp. Andrzej Ryniuk, l. 60; zam. przy ul. Wybickiego. Dobry Jezu, a nasz Panie…