OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Zakończyliśmy wizyty duszpasterskie. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie  i złożone ofiary na rzecz parafii. Do swoich domów z Błogosławieństwem kolędowym zaprosiły nas 352 rodziny.
  3. We środę przeżywamy święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. odprawimy o godz. 8.00, 10.00; 17.00 i 18.00. Do Kościoła przynosimy gromnice, które zostaną pobłogosławione podczas Mszy św. Jest to również  Dzień Życia Konsekrowanego. Podczas Mszy zbierana jest kolekta przeznaczona na Klasztor Sióstr Karmelitanek w Łasinie. Siostry utrzymują się wyłącznie z naszych ofiar. Prowadzą życie kontemplacyjne, modląc się  w intencjach Kościoła i Świata.
  4. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca.   W piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00. W sobotę o godz. 7.15 odprawimy różaniec fatimski. O godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w int. Wspólnoty Żywego Różańca. W I sobotę odwiedzimy  chorych z posługą sakramentalną, ale tylko tych, którzy zgłoszą taką wolę.
  5. W czwartek wspominamy  św. Błażeja, patrona chorób gardła. Po Mszach św. udzielimy specjalnego Błogosławieństwa.
  6. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela. Cena Tygodnika wynosi 8 zł. Do nabycia mamy także dwie płyty parafialne: „Dusza przy Twym Sercu” oraz „Matko Chrystusa”. Znajdziemy tam pieśni   w wykonaniu p. Hanny naszej organistki, przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego. Stanowią one cegiełkę na rzecz naszej parafii.
    Do nabycia w zakrystii u Panów kościelnych  i u p. Hanny na chórze.