1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Dzisiaj po Mszach św. zbieramy ofiary do puszek przeznaczone na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. Niech najdrobniejsza nasza ofiara będzie cegiełką na ten zbożny cel.
  3. Trwa oktawa Bożego Ciała. Po Mszy św. o godz. 18.00 odbywają się procesje Eucharystyczne. Zachęcamy do udziału Dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię Św. oraz dziewczynki sypiące kwiatki. Zachęcamy też wspólnoty do włączenia się w procesję poprzez niesienie sztandaru, figury Matki Bożej Fatimskiej. W czwartek na zakończenie oktawy poświęcimy wianuszki.
  4. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w dni powszednie po mszy św.  o godz. 8.00 i o 17.45. Wcześniej o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  5. Wyjazd na pielgrzymkę do Lichenia w przyszłą sobotę o godz. 7.00 sprzed kościoła.
  6. W przyszłą sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  7. Zapraszamy na pielgrzymkę po Ziemi Krakowskiej. W programie Muzeum Auschwitz – Birkenau; Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice. Termin wyjazdu 31.08 – 2.09 br. Koszt pielgrzymki 390 zł. Szczegółowe informacje o zapisach w zakrystii i biurze parafialnym.
  8. W piątek przeżywamy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje piątkowy post.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela.