Obrazek
   Siostry Uczennice Boskiego Mistrza i Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie zapraszają na kursy Muzyki Liturgicznej. Od tego roku będą się one odbywały w ramach Centrum Liturgiczno-Biblijnego PWTW.
   Celem kursów jest kompetentne przygotowanie oraz formacja osób wykonujących muzykę liturgiczną podczas celebracji do pełnienia tej posługi w sposób świadomy, godny i owocny.
   Do udziału zapraszamy osoby konsekrowane, duchownych oraz świeckich pełniących funkcję odpowiedzialnych za muzykę liturgiczną w swoich wspólnotach czy parafiach, bądź też członków schol i zespołów muzycznych.
   Kursy Muzyki Liturgicznej odbywać się będą w domu Zgromadzenia Sióstr Uczennic Boskiego Mistrza w Warszawie przy ul. Żytniej 11 w dwóch edycjach:

KURS LETNI
17-31 sierpnia 2011 r.
Cena 600 zł   Kurs obejmuje 15 dni pracy (ok. 140 godz. dydaktycznych). Dokładny program kursu zostanie podany w późniejszym terminie.
   Na czas trwania kursu jest możliwość zarezerwowania noclegów w naszym domu zakonnym (pokoje jedno- lub dwuosobowe z łazienkami). Całkowity koszt noclegów wynosi 400 zł. Nie zapewniamy wyżywienia podczas kursu, jedynie jadalnię wyposażoną w lodówkę, kuchenkę, czajniki i naczynia.

Zgłoszenia prosimy kierować do 31 VII 2011 r.

KURS ROCZNY
październik 2011 – czerwiec 2012
Cena 700 zł
   Kurs odbędzie się w ramach dziewięciu comiesięcznych zjazdów (ok. 180 godzin dydaktycznych). Każde spotkanie rozpoczynać się będzie w piątek o godz. 16.00 i zakończy się w niedzielę wspólnie celebrowaną Mszą św. w jednym z warszawskich kościołów.
   Zgłoszenia prosimy kierować drogą mailową na adres: kml.pddm@gmail.com lub listową na adres: s. M. Dolores Nowak, ul. Żytnia 11, 01-014 Warszawa. W tym celu prosimy o wysłanie karty zgłoszenia zamieszczonej w załączniku. Szczegółowe informacje o kursach umieszczone są na stronie internetowej Zgromadzenia Sióstr Uczennic Boskiego Mistrza www.pddm.pl

Wszelkich informacji udziela s. M. Dolores Nowak: