1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Dzisiaj po Mszach św. zbieramy ofiary do puszek przeznaczone na obiady dla dzieci ze Szkoły podstawowej nr 26.
  3. W tym tygodniu przeżywamy I sobotę miesiąca. O godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski a godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. w salce parafialnej odbędzie się spotkanie formacyjne. W tym dniu odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 odprawimy Mszę św. na rozpoczęcie roku szkolnego. Pierwszoklasistom poświęcimy tornistry.
  5. W Nadzwyczajnym Roku Św. Józefa zapraszamy w dniu 15 września br., na pielgrzymkę do Kalisza. Koszt wyjazdu 40 zł. Szczegółowe informacje w zakrystii lub w biurze parafialnym.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.