1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Bóg zapłać p. Barbarze, p. Leszkowi i Leonardowi za poświęcenie wiele czasu na  przygotowanie żłóbka. Bóg zapłać.
  3. Jutro przypada drugi dzień świąt. Wspomnienie św. Szczepana. Msze św. odprawiamy według porządku niedzielnego.
  4. Kolekta z drugiego dnia świat przeznaczona jest na dalsze prace remontowe w Bazylice Katedralnej w Toruniu.
  5. Dzieci, które uczestniczyły w tegorocznych roratach i zebrały wszystkie obrazki prosimy o złożenie plansz w zakrystii. W niedzielę 8 stycznia podczas Mszy św. o godz. 11.30 zostanie wynagrodzony trud dzieci i  otrzymają nagrodę niespodziankę. Oddamy również każdemu dziecku zostawioną planszę.
  6. W sobotę w ostatnim dniu roku o godz. 18.00 odprawimy Mszę św. dziękczynną za kolejny rok, połączoną z nabożeństwem przebłagalnym. Pragniemy wspomnieć także wszystkich naszych Parafian zmarłych w tym roku, dlatego zapraszamy rodziny do wspólnej modlitwy. Każdej zmarłej osobie zapalimy świeczkę. Można również przynieść własną lampkę i zapalić ją przed ołtarzem.
  7. W niedzielę przypada Nowy Rok i uroczystość Bogarodzicy NMP. Msze św. według porządku niedzielnego. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00.
  8. Wizyty duszpasterskie w naszej parafii rozpoczniemy we środę 28 grudnia. Kolęda to szczególna okazja do bliższego wzajemnego poznania się Parafian i duszpasterzy oraz rozmów na tematy duszpasterskie. Prosimy o przygotowanie na kolędę krzyża, świec, wody święconej /w przypadku jej braku prosimy o poinformowanie kapłana, że wodę trzeba poświęcić/. Dzieci prosimy o przygotowanie zeszytów z religii. Ofiary z kolędy zostaną przeznaczone na realizację parafialnych inwestycji. Plan kolęd zamieszczony jest na stronie internetowej naszej parafii oraz w gablocie przed kościołem. W dzień powszedni kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00 w sobotę o 14.00 a w niedzielę o godz. 14.30.
  9. 28.12. ŚRODA- ul. B. Głowackiego numery od 42, 44, 46, 4829.12. CZWARTEK – ul. Grudziądzka numery nieparzyste 71-73; 79-97; B. Głowackiego numery 4 i 6.

30.12. PIĄTEK  –  ul. B. Głowackiego numery 8,10,12,14

31.01. SOBOTA  –  nie kolędujemy

01.01. NIEDZIELA nie kolędujemy

10. Polecamy świąteczny numer Niedzieli. Do każdego numeru dołączona jest płyta DVD z filmem pt. „My wszyscy z Niego. Mówią świadkowie życia św. Jana Pawła II”.
  11. Do wieczności odszedł śp. Jerzy Kubica, l. 83, zam. przy ul. Grudziądzkiej. Wieczny odpoczynek, racz mu dać Panie…