OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą, wpłacane na konto                   i przekazywane w imiennych kopertach. Przeznaczamy je na realizację naszych parafialnych inwestycji. Dziękujemy raz jeszcze za złożone ofiary. W intencji Ofiarodawców w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św. dziękczynną.
  3. Trwają wizyty duszpasterskie. W tym roku odwiedzimy  te rodziny, które wyraziły taką chęć. Zaproszenia na kolędę traktujemy też jako rodzaj identyfikacji i przynależności do parafii. Na tej podstawie możemy określić rzeczywistą ilość wiernych parafii. Zrezygnowaliśmy                                    z tradycyjnej formy kolędy, aby nie zakłócać miru domowego tym, którzy nie identyfikują się z Kościołem Katolickim.  Zapisy na kolędę możemy zgłaszać w biurze parafialnym,  w zakrystii lub telefonicznie oraz drogą mailową do 28 stycznia br..
  4. Kolekta z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia Tyg. Kat. Niedziela. Do tygodnika dołączony jest dodatek poświęcony Papieżowi Benedyktowi XVI.  zł. Do nabycia mamy także  płyty parafialne w wykonaniu p. Hanny naszej organistki, przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego. Mogą one stanowić pamiątkę z naszej parafii. Do nabycia w zakrystii i u p. Kościelnych.