OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE 

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą, wpłacane na konto i przekazywane w imiennych kopertach. Przeznaczamy je na realizację naszych parafialnych inwestycji. Dziękujemy raz jeszcze za złożone ofiary. Bóg zapłać. 
  3. W dniach 18 – 25 stycznia przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Z tej okazji w piątek 17 stycznia o godz. 17.00 w Cerkwi Prawosławnej zostanie odprawione nabożeństwo ekumeniczne. 
  4. W czasie kolęd biuro parafialne czynne jest w poniedziałek i sobotę w godz. 9.00 – 9.30. Sprawy pilne można załatwić po każdej Mszy św. w zakrystii. 
  5.  Trwają wizyty duszpasterskie w naszej parafii. Plan kolęd umieszczony jest na stronie internetowej, wywieszony w gablocie i umieszczony w biuletynie parafialnym. W dni powszednie kolędy rozpoczynamy o godz. 16.00, w soboty o godz. 14.00, a w niedziele o 14.30. Jeżeli ktoś nie mógł przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, a pragnie, aby Boże Błogosławieństwo spłynęło na dom i rodzinę, może zapisać się na dodatkową kolędę, która odbędzie się w sobotę 25 stycznia od godz. 14.00. Zapisy w biurze parafialnym i zakrystii. Pragniemy też poinformować, że pukamy do drzwi tych osób, które przyjmują kolędę systematycznie. Nowych mieszkańców oraz osoby, które nie przyjmowały kolędy a w tym roku pragną to uczynić, prosimy aby zaprosiły kapłana.  
  6. Fundacja „Światło” w Toruniu, podczas obchodów Tygodnia Jedności Chrześcijan  organizuje Koncert Ekumeniczny. Odbędzie się on w niedziele 19 stycznia o godz. 17.00 w Sali Mieszczańskiej Ratusza. Wstęp wolny. 
  7. W przyszłą niedzielę Stowarzyszenie rodzin Katolickich przeprowadzi zbiórkę na obiady dla dzieci ze Szkoły nr 24. 
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tyg. Katolickiego Niedziela o parafialnego Biuletynu.