1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Przeżywamy dzisiaj niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Za tydzień rozpoczynamy czas Adwentu.  Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 8.30 został poświęcony opłatek wigilijny. Można go  odbierać w biurze parafialnym              i zakrystii. Przyjęcie poświęconego opłatka jest wyrazem naszej wspólnoty z parafią. Jednocześnie informujemy, że parafia nikogo nie upoważniła, by w jej imieniu roznosił opłatki do domów.
  2. Jutro przeżywamy 23 dzień miesiąca o godz. 17.30 odprawimy nabożeństwo do św. O. Pio, a po Mszy uczcimy Jego relikwie.
  3. W sobotę  28 listopada o godz. 8.00 odprawimy  odprawimy Mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
  4. Jeszcze w sobotę 28 listopada po Mszy św. wieczornej, odprawimy wypominki za zmarłych. Kartki wspominkowe można składać w zakrystii lub biurze parafialnym.
  5. Wzorem lat ubiegłych przez okres adwentu przy figurze św. Antoniego będzie stał kosz, do którego można składać upominki dla najbiedniejszych. Prosimy, aby składane przedmioty były nowe, a żywność o długim okresie przydatności w trwałych opakowaniach. Dodatkowo w przyszłą niedzielę Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przeprowadzi zbiórkę do puszek na ten cel.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat Niedziela.