OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 8.30 został poświęcony opłatek wigilijny. Można go będzie odbierać w biurze parafialnym i zakrystii. Przyjęcie poświęconego opłatka jest wyrazem naszej wspólnoty z parafią. Jednocześnie informujemy, że parafia nikogo nie upoważniła, by w jej imieniu roznosił opłatki do domów.
  2. Odpowiadając na Apel Biskupa Toruńskiego, dzisiaj po Mszach św. przeprowadzamy zbiórkę pieniędzy na odbudowę zniszczonej w pożarze Katedry Sosnowieckiej. Najdrobniejsza ofiara, jest wyrazem naszej dobroci serca, którą Dobry Bóg wynagrodzi. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
  3. Serdeczne podziękowania kierujemy do młodzieży z Koła Młodych Teologów, która wczoraj pod kierunkiem ks. Dawida przeprowadziła prace porządkowe w naszym ogrodzie.
  4. Spotkanie formacyjne dla Wspólnoty Żywego Różańca odbędzie się we wtorek 25 listopada po wieczornej Mszy św.
  5. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie do plebanii członków Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  6. W piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy do salki na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.
  7. Jeszcze w sobotę 29 listopada po Mszy św. wieczornej, odprawimy wypominki za zmarłych. Kartki wspominkowe można składać w zakrystii lub biurze parafialnym.
  8. W sobotę 29 listopada przeżywać będziemy dziękczynienie z okazji 23 rocznicy istnienia Radia Maryja. Tym razem uroczystości odbędą się w hali sportowo – rekreacyjnej przy ul Bema. Mszy św. o godz. 15.30 przewodniczył będzie ks. kard. Stanisław Dziwisz.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat Niedziela.