1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Przeżywamy dzisiaj niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Za tydzień rozpoczynamy czas Adwentu.  Podczas Mszy św. o godz. 8.30 zostanie poświęcony opłatek wigilijny. Można go odbierać w biurze parafialnym i zakrystii. Przyjęcie poświęconego opłatka jest wyrazem naszej wspólnoty z parafią. Jednocześnie informujemy, że parafia nikogo nie upoważniła, by w jej imieniu roznosił opłatki do domów.
  2. W tym tygodniu przeżywamy I sobotę miesiąca. O godz. 7.15 odmówimy Różanie Fatimski. O godz. 8.00 odprawimy Msze św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. spotkanie formacyjne. W tym dniu odwiedzimy chorych  z posługą sakramentalną.
  3. W najbliższą sobotę 1 grudnia świętować będziemy w Toruniu XXVIII rocznicę powstania Radia Maryja. W tym roku uroczystości odbywać się będą w hali widowiskowo – sportowej przy ul. Bema.  Więcej informacji na stronie internetowej Radia Maryja.
  4. Wzorem lat ubiegłych przez okres adwentu przy figurze św. Antoniego będzie stał kosz, do którego można składać upominki dla najbiedniejszych. Prosimy, aby składane przedmioty były nowe, a żywność o długim okresie przydatności w trwałych opakowaniach. W  niedzielę 16 grudnia Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przeprowadzi zbiórkę na ten cel.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Katolickiego Niedziela.