1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. Dzisiaj po Mszach św. przeprowadzamy zbiórkę na Fundusz Obrony Życia. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
  3. W poniedziałek w ostatnim dniu roku o godz. 18.00 odprawimy Mszę św. dziękczynną za kolejny rok, połączoną z nabożeństwem przebłagalnym. Pragniemy wspomnieć także wszystkich naszych Parafian zmarłych w tym roku, dlatego zapraszamy rodziny do wspólnej modlitwy. Każdej zmarłej osobie zapalimy świeczkę. Można również przynieść własną lampkę i zapalić ją przed ołtarzem.
  4. We wtorek przypada Nowy Rok i uroczystość Bogarodzicy NMP. Msze św. według porządku niedzielnego. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi w godz. 7.30 – 8.00 i 17.30 do 18.00. W I sobotę o godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski a o godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w plebani.
  6. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Trzech Króli zwana Objawieniem Pańskim. W tym dniu zbieramy ofiarę na misje. Będzie je można złożyć do koszyków umieszczonych przy wyjściu z kościoła. W tym dniu na godz. 11.30 zapraszamy dzieci, aby przyszły na Mszę św. w koronie, którą same wykonają. Będzie konkurs na najlepiej wykonaną koronę.
  7. W czasie kolęd Biuro Parafialne czynne jest w poniedziałek, czwartek i sobotę w godz. 9.00 – 9.30. Pilne sprawy można załatwiać po Mszach św. w zakrystii.
  8. Kolęda to szczególna okazja do bliższego wzajemnego poznania się Parafian i duszpasterzy oraz rozmów na tematy duszpasterskie. Prosimy o przygotowanie na kolędę krzyża, świec, wody święconej /w przypadku jej braku prosimy o poinformowanie kapłana, że wodę trzeba poświęcić/. Dzieci prosimy o przygotowanie zeszytów z religii. Ofiary z kolędy zostaną przeznaczone na realizację parafialnych inwestycji. Plan kolęd zamieszczony jest na stronie internetowej naszej parafii, Biuletynie parafialnym oraz w gablocie przed kościołem. W dzień powszedni kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00 w sobotę o 14.00 a w niedzielę o godz. 14.30. W tym tygodniu kolędujemy

2 stycznia- środa: ul. B. Głowackiego 24 – 28 oraz Grudziądzka 57 – 61

3 stycznia – czwartek: ul. Grudziądzka 51 – 53; 63 – 67 i 73a – 77;               71 – 73; 79 – 97 oraz 61a

4 stycznia – piątek: ul. Wiązowa numery parzyste i nieparzyste, oraz ul. Ogrodowa parzyste

5 stycznia- sobota: ul. Czarlińskiego oraz ul. Ogrodowa numery nieparzyste plus numer 12

6 stycznia – niedziela: ul. Wybickiego 18 i 18a,  oraz Żelazna 11 i 11a

1. Polecamy numer Niedzieli oraz parafialnego Biuletynu.