OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Uroczystość Trójcy Najświętszej. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. W najbliższy czwartek 11 czerwca obchodzimy uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w naszym kościele odprawimy o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30,  15.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 13.00. W tym roku nie organizujemy tradycyjnej procesji ulicami parafii. Po Mszy św. o godz. 10.00 procesyjnie udamy się do ogrodu parafialnego pod Krzyż Misyjny i tam odprawimy czwartą stację Eucharystyczną. Natomiast po Mszy św. o godz. 11.30 wystawimy w kościele Najświętszy Sakrament. Będzie to czas przeznaczony na indywidualną modlitwę przed Jezusem Eucharystycznym. Na zakończenie Adoracji o godz. 14.45 odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia  i o godz. 15.00 odprawimy Mszę św.  Nie mogąc uczestniczyć w procesji Eucharystycznej starajmy się choć przez chwilę znaleźć czas na Adorację Najświętszego Sakramentu w kościele.
  3.  Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie po Mszy św.
    o godz. 8.00 i o 17.30.
  4. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. Bóg zapłać za wszelkie ofiary wpłacane na potrzeby naszej parafii. Zapewniamy o modlitwie za wszystkich, którzy modlitwą i ofiarą wspierają parafię.
  5. Komunii Św. wyłącznie na rękę udzielamy przy obrazie Jezusa Miłosiernego.
  6. Z dniem dzisiejszym Biskup toruński znosi dyspensę zwalniającą z uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela oraz parafialnego Biuletynu.