1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Uroczystość Trójcy Najświętszej. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. W naszej parafii gościmy o. Marka Ochlaka misjonarza z Madagaskaru. Po Mszy św. można wesprzeć ofiarą pracę misyjną o. Marka
  3. W najbliższy czwartek 20 czerwca obchodzimy uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w naszym kościele przed południem o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i bezpośrednio po zakończeniu procesji o. 11.30. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 13.00 i 15.00. Po Mszy św. o godz. 10.00 wyruszy procesja eucharystyczna ulicami naszej parafii do czterech ołtarzy. Pójdziemy  ulicami: Bartosza Głowackiego /od strony ogrodu/, Rejtana, Dekerta, PCK, Podgórna. Pierwszy i czwarty ołtarz zaplanowany został w ogrodach parafialnych. Bezpośrednio po zakończeniu procesji zostanie odprawiona Msza św. w kościele. Tak więc Msza św., którą mieliśmy sprawować o 11.30 może ulec kilku minutowemu przesunięciu. Niech udział w procesji będzie dla nas wszystkich szczególnym wyznaniem wiary w tajemnicę obecności Pana Jezusa w Eucharystii.
  4. W poniedziałek i wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie do kościoła dzieci, które chciałyby sypać kwiatki podczas procesji Bożego Ciała. Przy figurze św. Antoniego zostanie ustawiony koszyk do, którego można będzie wrzucać płatki kwiatków. Panowie, którzy chcieliby włączyć się w niesienie baldachimu podczas procesji, mogą zgłaszać się w zakrystii lub biurze parafialnym.
  5. Procesja Bożego Ciała pod przewodnictwem ks. bpa Wiesława Śmigla rozpocznie się Mszą św.  w katedrze św. Janów o godz. 9.00. Następnie ulicami starówki przejdzie procesja do parafii pw. Św. Katarzyny – kościół Garnizonowy.
  6. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.00 i o 17.30 .
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela oraz parafialnego Biuletynu.