OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Uroczystość Trójcy Najświętszej. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
  2. W najbliższy czwartek 3 czerwca obchodzimy uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w naszym kościele odprawimy o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 15.00. W tym roku nie organizujemy tradycyjnej procesji ulicami parafii. Po Mszy św. o godz. 10.00 procesyjnie udamy się do ogrodu parafialnego pod Krzyż Misyjny i tam odprawimy czwartą stację Eucharystyczną. 
  3. W oktawie Bożego Ciała po Mszy św. o godz. 18.00 odprawiać będziemy procesje Eucharystyczną wokół kościoła. 
  4. Od wtorku 1 czerwca rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe. W dni powszednie odprawiamy po Mszy św. o 8.00 i 17.30.
  5. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę śladami kard. Stefana Wyszyńskiego w dniu 18 – 19 czerwca, proszone są o uregulowanie należności do końca tygodnia. 
  6. Wraz z biurem Misja Travel organizujemy w dniach 4 – 11.07 pielgrzymkę do Medjugorie. Szczegółowy program w zakrystii i gablocie parafialnej. Przewodnikiem duchowym podczas pielgrzymki będzie ks. Krzysztof Adamski, nasz wikariusz. Zapisy u ks. Krzysztofa. 
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela. Zachęcamy też do nabywania naszej parafialnej płyty „Dusza przy Twym Sercu”, gdzie znajdziemy pieśni religijne w wykonaniu p. Hanny naszej organistki. Płyta do nabycia u Pana Kościelnego pod chórem i w zakrystii.