1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa, Darów Ducha Św.  i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. W dzisiejszą uroczystość Zesłania Ducha Świętego przeżywamy Święto Dziękczynienia. Po Mszach św. w całej Polsce zbierane są ofiary na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  3. Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w łączności z Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 7.30 i godz. 17.30 w kościele.
  4. W poniedziałek przeżywamy święto NMP Matki Kościoła. We wtorek wspominamy Bł. Marię Karłowską a w czwartek obchodzimy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. Przeznaczamy ją na spłatę realizowanych inwestycji. Koszt malowania kościoła i remont zakrystii to suma 70 tys. zł. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na kolektę, wpłacane na konto parafialne oraz w imiennych kopertach. W najbliższym czasie chcemy przeprowadzić remont salki parafialnej oraz pomieszczenie znajdujące się w plebani przystosować na salkę parafialną.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 będziemy gościć księży, którzy wraz z ks. Proboszczem, 20 lat temu przyjęli święcenia kapłańskie i podczas Mszy św. podziękuję Bogu za łaskę powołania. O godz. 15.00 odprawiona zostanie Msza św. dziękczynna. Zapraszamy w tym dniu do modlitwy w intencji kapłanów.
  7. Toruński Marsz dla Życia i Rodziny odbędzie się w przyszłą niedzielę 11 czerwca. Rozpoczęcie Mszą św. w Katedrze Świętych Janów o godz. 12.30, następnie przemarsz ulicami starego miasta.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat. Niedziela.
  9. Z naszej wspólnoty do wieczności odeszli: śp. Wiesława Wiśniewska, l. 61, zam. przy ul. Wybickiego; śp. Jan Kowalik, l. 91, zam. przy ul. B. Głowackiego. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci…